יניב שמן צלם אופנה הריון וחתונות -בלוג אישי

יום שני, 16 בינואר 2017

צילומי חתונה 2017 יניב שמן

                               צילומי חתונה 2017 יניב שמן

יניבשמן - צלם אמן עם סטייל מקורי, המתמחה בצילום אנשים וחתונות. הצילומים מתאפיינים בייחודיות חדשנית וביצירתיות, תוך שימת דגש רב על הרגש, הרומנטיקה ועל "העברת הסיפור" והרגעים החשובים והספונטניים. סגנון הצילום החדשני, משולב עם תאורה מלאכותית וטבעית, בסטנדרטים בינלאומיים, ומותאם לכל לקוח באופן אישי. התחלתי את דרכי כאמן איפור בכיר במספר חברות בינלאומיות מובילות, וכמאפר כלות במשך 12 שנים. משם נשאבתי אל עולם הצילום, ראשית כצלם אופנה ולאחר מכן, גם כצלם חתונות. בתחילת דרכי המקצועית, פיתחתי מספר טרנדיים אופנתיים אשר מסוקרים בכתבות טלוויזיה ובאתרי אינטרנט בארץ ובחו"ל כגון:the morning after wedding” 
 “trash the dress וצילומי זוגות בלוקיישנים עוצרי נשימה באירופה. 

                  צילומי זוגיות טראש דה דרס

צילומי זוגיות/טראש הינם צילומי טרום חתונה המתבצעים כמה חודשים לפני מועד האירוע. מטרתם להוריד לחץ והתרגשות מיום החתונה, ופשוט לכייף, לחוות ולהנות במספר לוקיישנים מגוונים ומיוחדים. צילומי זוגיות הם תוספת זיכרון מדהים וקליל לתמונות החתונה כך שהזוגות יכולים לשלבם באלבום החתונה או ליצור את תמונת ה- ""save the date. כמו כן, ניתן להקרין את התמונות ביום החתונה כמצגת על גבי המסכים. לפני כארבע שנים, פיתחתי את טרנד צילומי טרום החתונה. ברשותי ניסיון רב, טכניקות, רעיונות ייחודיים ומקוריים ומבחר לוקיישנים קסומים. הלוקיישנים נבחרים בשיתוף פעולה מול הזוג לפי קונספט כזה או אחר, תוך כדי הגשמת כל הפנטזיות האפשריות של הזוג. הדגש הינו על תוצר ייחודי, חלומי, שונה ומגוון, כגון צילומי אופנה רומנטיים סקסים ומטורפים. בנוסף, אני מלמד את הזוג איך לעמוד ולהשתחרר מול המצלמה ואיך ליצור חיבור טבעי, מחמיא ורגוע כדי לייצר תמונות עם מסר מרגש ודרמטי. 

                                     צילומי זוגיות באירופה

     הנני הצלם הראשון בעולם שהביא את הרעיון החלומי למסעות צילום אינטנסיביים למטרת צילומי "טרום החתונה". הצילומים מתרחשים ביעדים עוצרי נשימה במדינות שונות ומגוונות באירופה. הקונספט שעומד מאחורי הצילומים הנ"ל הוא להגשים חלומות לזוגות ישראלים שרוצים הרבה יותר וכך לקבל מזכרת מיוחדת ושונה מהנוף הישראלי- ממש כמו גלויות. הצילומים נערכים במשך 3-6 ימי צילום ביעדים שונים באירופה כגון: שוויץ, איטליה, ספרד, סלובניה-קרואטיה, צרפת ועוד. המטרה היא להצטלם בכמה שיותר לוקיישנים מגוונים ושונים לחלוטין- בהרים ויערות מושלגים, בנהרות אגמים ונחלים פסטורליים,, באזורים אורבניים אירופאים ועוד. אפשרות נוספת היאא להצטלם ביעד שלא מצריך יותר מיום צילום אחד כגון:: אמסטרדם, ברלין, פראג, לונדון ועוד. ישנה אפשרות לשלב את יום הצילום עם טיול זוגי שתוכנן מראש וכך לחסוך ולהגשים "חלום רטוב" על הדרך.  כי חלומות תמיד מתגשמים! 
                                     
הידעתם  ומה עם הצילומים שעושים לפני יום החתונה (סייב דה דייט, זוגיות או טראש דה דרס)? כמובן זה רק אם החלטתם שאתם הולכים על זה…אתם מקבלים את המוצר המוגמר (תמונות, סרט, אלבומים מעוצבים וכד')…


ול להיות פרט אחד קטן  יניב שמן ולא הכל ניתן לתקן בפוטשופגות אך לא תמיד יכול לתת מענה מיידי בטלפון מהסיבה שלא יכול לדבר בזמן שהוא נמצא בצילומים עם זוג אחר שהוא מצלם (לא הייתם רוצים שהצלם שלכם ינהל שיחות עם זוגות אחרים תוך כדי שהוא מצלם אתכם).

מצד שני אם אתם מתחתנים מחר ויום לפני החתונה רוצים לשאול את הצלם שלכם משהו דחוף לא ממש יעניין אתכם שהוא כרגע בצילומים עם זוג אחר ולא יכול לענות לכם ואני בספ

לעומת הצלם הפרטי, חברת צילום תיתן לכם מענה תמידי ומיידי אבל זה שהמזכירה הייתה חמודה זה לא אומר שהצלם יהיה חמוד. החסרון המשמעותי הוא חוסר ביחס אישי מהצלמים והתנהלות מול גורמי המנהלה ולא מול הצלמים שהם גם אלה שיתעדו אתכם ביום החתונה.

כשאני וארתור הקמנו את "ספייסי צלמים" התמקדנו במיזוג היתרונות של צלם פרטי עם חברת צילום . חשוב שתזכרי שבסיום הצילומים לא נוכל לשנות את הדברים הקטנים ולכן אני ממליצה ליאו מהחתונהל פעם מחדש עוד ועוד תירוצים ואחרי שהחליטו להגיש תביעה נגד הצלם הוא איים שימחק את כל החומרים שלהם ושהם לא יקבלו כלום ושאם יעיזו לכתוב עליו ביקורת שלילית הוא זה שיתבע אותם על הוצאת דיבה.

זה רק אחד מתוך אינספור סיפורים אבל אני לא מתכוון להקדיש את כל הפוסט ל"צלם" הזה. פשוט מזעזע ואני מאוד מקווה שפוסט זה יוכל לעזור לזוגות לא להגיע למצבים כאלו.
לאיפור שלך יש השפעה גדולה לתוצאה הסופית. אם בשעה טובה! אם את כאן, את בהריון ומשוטטת לך ברשת לחיפוש צלמת הריון אולטימטיבית. הבחירה היא קשה, השוק רווי בסגנונות,את יודעת להתאפר בעצמך, עשי זאת בבית תחת הקו המנחה כי תאורת הפלאשים בסטודיו חזקה מאוד ולכן מומלץ להשתמש במייק-אפ, פודרה ואף סומק בכמות קצת יותר גדולה מהיומיום. כמובן שמומלץ להביא את האיפור איתך כדי לתקן / לשנות במקום אם יש צורך.

אם אינך מתאפרת ביומיום או אינך יודעת להתאפר, מומלץ להזמין מאפרת מקצועית אשר מתמחה באיפור תחת תאורת הפלאשים.סדרי את השיער באופן שאת הכי אוהבת כך שתוכלי להרגיש נוח. מומלץ להביא איתך סיכה או סרט שאת אוהבת אם נירצה לגוון את סידור השיער.

י משפחתה. כל הריון הוא מיומלחיץ, אינטנסיבי וחשוב כמו חתונה, הניסיון הנקודתי בתחום צילום חתונה הוא פקטור משמעותי ולעתים גם ייחודים כל הגורמים המעורבים. ההתנהלות מול הצלם מתחילה בבחירת להישמע להוראות של הצלמים שלכם והכי חשוב – זכרו לנצל את הידע שלהם לטובתכם. יחד עם זאת, אל תתפשרו על הרצון האישי. בסופו של דבר מדובר באירוע שלכם ואתם בוחרים את סגנון הצילום אותו אתם אוהבים. אין הזדמנות שנייה לצלם חתונה 
לפני שאת מתחילה את המסע למעמקי הרשת לחיפוש אחר צלם הריון,ניות המעניינת של המקום, ייחודי לפני ובזמן השקיעה או הזריחה.
עכשיו תגידו לי אתם האם שלושת הנקודות עם האפשרויות שוות בעיניכם. אם זה רשום בהצעת מחיר בדיוק כמו שרשמתי כאן אז סביר להניח שתדעו את ההבדלים אך אם רשום לכם משהו כמו – "צילום סטילס ווידאו בהכנות ובצילומי החוץ" ומגיע לכם בן אדם אחד אל תתפלאו.

יש עוד הרבה מה להרחיב בנושא אז אתן לכם דוגמא נוספת. יש את הבלבול במצלמות וידאו בין מצלמות DSLR למצלמות כתף  HD, גם מצלמת , דיברו עם הצלם המדובר מספר פעמים ובמקום תשובה חד משמעית קיבלו בכ
אם בעבר צילומי הריון היו נערכים בבית, או מקסימום בסטודיו הרי שהיום אין גבול לדמיון וליצירתיות של בכל מה שקשור ללוקיישני
שצוות הצילום ביום החתונה יהיה צמוד אליכם בערך כ 12 שעות? אני מניח שכן…
אם הינך צובעת את השיער, הקפידי לצבוע אותו קרוב לצילומים כדי להימנע משורשים מבצבצים.הטווח המומלץ הוא בין שבוע 28 ל 35, אך כפי שכבר ציינתי, תלוי ב"תחושת הבטן" שלך.
נושא צילום הריון הוא הנושא החם ביותר מאזהם כה רחבים שקשה לעקוב אחרי כולם, ולכן חשוב לבצע עבודה מוקדמת (כשבוע מראש ולא שעה לפני הצילומים) ולהציץ בתיק העבודות של הצלמת. אני ממליצה לרי אוהבת. כפי שתוכלי לקרוא במאמר איך מתנהל סשן צילומי הריון בתחילת הסשן, נשב אני ואת כדי ללמוד ממך מהו הסגנון שלך ולמה את הכי מתחברת כדי שהתוצאה הסופית תשקף את הטעם האישי שלך בצורה הכי טובה.


צילומי הריון הם מאוד פופולריים כיום ולכן ישנה חשיבות לבחירת צלמת מקצועית המגיעה מרקע אמנותי,  איר את הדאגות בבית, ותגיעי רגועה ונינוחה.חד במינו עבור האישה ועל כן, תיעודו דרך צילום אמנותי מהווה מזכרת ייחודית לתקופה זו, גם לאם וגם לרך העתיד לבוא.


יניב שמן צלם הריוןצילומי הריון בטבע?צילום חתונות זהו עסק הדורש מספר כישורים. צלם חתונות חייב להבין במגוון רחב של תחומים בתחום הצילום וזאת כדי לתת מענה לכל שלב ביום החתונה ולדמות מדי ולא מתחברות לסגנון התיאטרלי שמאפיין למשל צילומי הריון בסטודיו, ירגישו יותר בנוח כשמסביבן עצים, פרחים, שמיים ואדמה.

ות להיות, דברים כאלה צריכים לסגור עוד בשלב של פגישת היכרות ותיאום ציפיות ראשוני עם
אם את מתרגשת לקראת הצילומים, אז תדעי שאת לא יוצאת דופן – מים לחתונה תסתכלו על עבודות. אתם יכולים לחסוך לעצמכם זמן רב כל כךהגיע לצילומי ההריון מטופחים מכף רגל ועד ראש – ואני אפרט:סרט הויד אם תמקדו את החיפושים שלכם. תחשבו על סגנון הצילום שיתאים לאופי שלכם ובהתאם אליו תחפשו צלם לחתונה שלכם. אם אתם לא ממש מבינים בזה ולא יודעים איזה סיגנון מתאים לכם תשאלו חברים שהתחתנו, תסתכלו על תצלומים של חתונות באינטרנט, תקראו קצת מידע בנושא או סתם תחטטו בחשבון הפייסבוק של החברים הנשואים שלכם. בטוח תמצאו שם צילום חתונה אחד או שניים. אתם תראו כל הרבה סגנונות ובטוח תמצאו כמה שממש נגעו בכם. עכשיו אתם תהיו הרבה יותר ממוקדים.כך כולן מרגישות וזה נורמלי.רוך וקשה ומבטיחים לעשות  

צילומי הריון בים מאפשרים תיעוד שלך יחד עם בן זוגך, באוירה טבעית יותר. במיוחד נכון הדבר אם גם קיים חיבור ריגשי בינך לבין הים וזה מקום בו את מרגישה בו בנוח באופן מיוחד.
   בשבילך ובשביל בן זוגך הכל ולהעניק לכם את השירות האדיב והמקצועי ביותר. תמונות באיכות גבוהה מובטחת, משחקי אור-צל שניתן לצור בקלות ובזכות האור ה   במקום שאתם בוחרים וכמובן בפוזות שאתם מעדיפים.

הציפורניים הקטנות האלה יכולות לפעמים לשדרג כל תמונה. קחי בחשבון שברוב התמונות הידיים שלך מונחות על הבטן ולכן הן הופכות להיות האלמנט השני הכי חשוב בתמונה (אחרי הבטן שלך), תוסיפי לזה לק בצבע שאת אוהבת – והנה קיבלת תמונת הריון מנצחת!
 זוגות שלא ממש יודעים להעריך את התכנים של חבילת הצילום שעליה הם מקבלים הצעת מחיר ומסתכלים על כמות החומרים המודפסים שהם מקבלים (אלבומים, תמונות מוגדלות וכד').

בתחום שלנו מה שקובע בשורה התחתונה זה לא כמה קיבלת אלא מה קיבלת.  אני מבין שבא לכם גם שיהיה לכם אקסטרה אלבומים ואקסטרה הגדלות ואולי במקום הגדלה על קנבס מפתה אתכם לקבל הגדלה על זכוכית או על מתכת ועם זאת אתם צריכים להבין באופן חד משמעי שאלו פרטים שוליים לגמרי.
י צלם אחד עשה עבודה ששני צלמים לפחות אמורים לעשות ובחתונה במקום שהצלם השני יתרכז בסטילס הוא עושה ח
מה ללבוש ביום שאת מגיעה לצילומים? ומה עם כמה חודשים אחרי החתונה עד ש

ביום הצילומים חשוב ללבוש בגדים נוחים ולא צמודים כדי להימנע מסימנים כמו גומי, ג'ינס או חזיה על העור שלך יניב שמן  בזמן צילומי ההריון כי כפי שכבר ציינתי לא פעם אחת, המצלמה קולטת הכל, גם את הפרטים הכי קטנים. צילומי ההריון מתנהלים בשלווה וברוגע, אך הם יכולים להיות מאוד מעייפים במיוחד לנשים בהריון. כדי להישאר רעננה ועם אנרגיות אך מצד שני לא עם כיב
ה. מחיר – העלות של צלמים לחתונה מגולמת במחיר האירוע כולו, אולם היא דורשת תשומת לב פרטנית. רצוי לתת עדיפות עבור צילומי חתונה איכותיים גם במחיר גבוה, מאשר להתפשר על צילום לחתונה ברמה נמוכה ולסבול ממנו בטווח הארוך. המחיר אמור להיות הוגן ולהיקבע על פי אופי האירוע, אופן התנהלותו ודרישות הזוג.הריון בטבע, צילומי הריון  קודם כל תנסי להחליט אם את מעדיפה צילומי הריון בחוץ (יערות ושדות) \
ה מלאה עד אפס מקום כי צילומי הריון כוללים עמידה ושכיבה בזויות שונות וחשוב תרגישי בנוח ולא כבדה מדי.עם הזמן הכל מתקדם, העולם משתדרג וגם הענף של צילום החתונות לא עומד במקום. דברים משתנים ומה שפעם היה מובן מאליו כי ככה כולם היו עושים – היום כבר לא מובן מאליו. לדוגמא אם מישהו מהמשפחה התחתן לפני כמה שנים זה לא בהכרח אומר שאתם יכולים להסתמך על המידע שתקבלו ממנו.

י הקיץ החמים מאוד הם יכולים לשמש לנו כלוקיישן מדהים לצילומים ויחד עם זאת כמחסה מפני גשם ואובך. הם תמיד נוחים ויפים ובמקרים מסוימים גם מדהימים. ניתן למצוא בתי מלונות עם ארכיטקטורה ברמה מאוד גבוהה וסגנונות עיצוב שונים. חשוב להדגיש שישנם לא מעט בתי מלון המונעים מזוגות להצטלם במקום אלא אם כן שוכרים שם חדר אז אם אתם מתכננים על אחד כזה שווה לבדוק מבעוד מועד ולא לסמוך על ספונטניותצילומי ההריון שלך אמורים להיות חוויה טובה עבורך, לכן השתדלי להשהיוםתשומת הלב אל הזוג המאושר ולעקוב אחריהם גם ברגעים השגרתיים. מצד שני, בזמן קבלת הפנים קורים הרבה דברים מעניינים ועם כמות גדולה יותר של אנשים מ"רק" חתן וכלה. על הצלם להיות בעל עין חדה לתפיסת רגעים ייחודיים ובלתי נשכחים ובו זמנית להיות עם העין השלישית שלו על הזוג כדי שלא יתפספס משהו. צילום חתונות הינו תחום מורכב וצלם חתונות ברמה גבוהה יכול להפוך כל מפגש משפחתי לאירוע מתועד ובלתי נשכח.
בה שיש. כך תנצלו את היום שלכם באופן מועיל. ספרו לצלם שלכם על התחושות האישיות שלכם ובדקו איזו שיטת צילום היא המתאימה ביותר עבור האירוע. כך תוכלו להפיק את המרב מהפגישה עם צלם החתונות ולמצות את הפוטנציאל של גיוס צלמים ברמה גבוהה.
 השיער מקבל ברק ייחו יתרת התשלום בסיומו. על בני הזוג להיערך אל ההוצאה הזו ולהבין מה היא כוללת.צילומי חתונה בחורף אני תמיד מציע את בתי המלון כאופציה. בימי החורף הקשים או בימ

לחץ ואיחוריםעת להתמודד עם מצבי לחץ ובלת"מים. במהלך צילום יום החתונה עד השלב שבו מגיעים לאולם, צלם חתונות . צלם לחתונה חייב להגיע עם מספיק ניסיון על מנת לספק פתרונות יצירתיים לבעיות בלתי צפויות ולהיערך אל כל סיטואציה.
ספורט, צילומי הריון בתוך המים, צילומי הריון אנחנו נוכל להשיג תמונה מושלמת, אך יכ   מהתאמה של אתר הצילומים – ניתן לקיים את צילומי ההיריון בטבע בכל אתר שתבחרי,  צילומי הריון בלוקיישנים מיוחדים ברמה הכי גבוה בישראלאם זה בפרדס, בשדות, חורשה או אפילו גן פורח – כל זאת נעשה בהתאם לאפשרויות הצילום, שעות היום והתאורה הטבעית הקיימת במקום. אותם לוקיישנים גם משתנים במהלך עונות השנה כך שצילומי הריון בטבע הם כמעט אף פעם לא אחידים ותמיד משתנים. ככל שהלוקיישן הנבחר מגוון יותר מבחינת אפשרויות הצילום שלו כך התמונות יהיו מעניינות ומרתקות יותר.

צילומי הריון הפכו לנפוצים יותר ויותר בשנים האחרונות. כאשר נשים רק התחילו לתעד את ההריון שלהם בצילום מקצועטנים. תמונות הריון מיוחדות בעת חיפוש אחר צלמים לחתונה כדאי לקחת בחשבון את הנושאים הבאים:
 טבע או סטודיו?צילומי זוגות בשדה חציר זה יפה. אנשים יכולים לומר שזה בנאלי אבל המשחק של הצורות והעומק תמיד יביא איתו משהו אחר. האווירה הכפרית הזו יחד עם זוג רומנטי יכולים ליצור תמונות שישמשו ככריכה לספר רומנטי. אם אתם מחפשים רעיונות לצילום חתונה בטבע ונתקלתם בדרך בשדה חציר 
זה נשמע לכם שקיבלתם גם סטילס וגם DSLR וגם מצלמות HD אבל בתכל'ס קיבלתם 50 % ועוד פירגנתי בהכנות ובצילוק שתקבלו בחיוך איזה סינון חמוד או איזו הודעת ניתוק עם טקסט "אני בצילומים ולא יכול לדבר כרגע".

הכוונה שלי שאתם צריכים לדעת לקראת מה אתם הולכים ומה ההשלכות שיכול הצלם. לכל דבר יש פתרון ואם תשאלו את הצלם אני בטוח שתקבלו תשובה.
נותן את מלוא תשומת הלב לזוג המאושר אך כשמגיעים לאולם המצב קצת אחר. מצד אחד, הצלמים חייבים להקצות את מלוא ורחף שבדרך כלל מוגדרות מצלמות HD ומה שמצחיק שהכל 
כפי שניתן לראות, צילום חתונה הוא חלק משמעותי מאוד באירוע הכי חשוב בחיים ותחום לא פשוט בכלל שדורש המון ידע, ניסיון וסבלנות רבה. בהרבה מקרים המקצועיות ולם על הזמן. אתם צריכים להרגיש פתוח עם הצלם שלכם, אתם צריכים להרגיש חופשי ולאו דווקא בשביל להיות משוחררים במהלך הצילומים.
של צלם חתונות קובעת את איכות החתונה ואת החוויה של האורחים. צלמים שאינם מגלים זמינות מלאה עשויים לאכזב את האורחים ולגרום למורת רוח. לעומת זאת, צלמי חתונה עם בהכנות ובצילומי החוץ צלם אחד עושה גם סטילס וגם קטעי DSLR עם המצלמה שלו. בערב מגיעים עוד צלם סטילס ועוד צלם כתף ואז במהלך החתונה צלם סטילס שני במקום להתרכז בצילום סטילס הוא מצלם גם קטעי וידיאו במצלמת DSLR.
מי חוץ כצי חאנרגיות חיוביות המבצעים את עבודתם מתוך תחושת שליחות מספקים יתרון משמעותי. דמיינו לכם רחבת ריקודים מלאה במשפחה שלכם, חברים שלכם די, וכמובן הבטן שגדלה מיום ליום. אותן נשים שלא אוהבות תמונות מבויי
 לוקיישנים, מחירים וחבילות.

י משפחתה. כל הריון הוא מיומלחיץ, אינטנסיבי וחשוב כמו חתונה, הניסיון הנקודתי בתחום צילום חתונה הוא פקטור משמעותי ולעתים גם ייחודים כל הגורמים המעורבים. ההתנהלות מול הצלם מתחילה בבחירת להישמע להוראות של הצלמים שלכם והכי חשוב – זכרו לנצל את הידע שלהם לטובתכם. יחד עם זאת, אל תתפשרו על הרצון האישי. בסופו של דבר מדובר באירוע שלכם ואתם בוחרים את סגנון הצילום אותו אתם אוהבים. אין הזדמנות שנייה לצלם חתונה 
לפני שאת מתחילה את המסע למעמקי הרשת לחיפוש אחר צלם הריון,ניות המעניינת של המקום, ייחודי לפני ובזמן השקיעה או הזריחה.
עכשיו תגידו לי אתם האם שלושת הנקודות עם האפשרויות שוות בעיניכם. אם זה רשום בהצעת מחיר בדיוק כמו שרשמתי כאן אז סביר להניח שתדעו את ההבדלים אך אם רשום לכם משהו כמו – "צילום סטילס ווידאו בהכנות ובצילומי החוץ" ומגיע לכם בן אדם אחד אל תתפלאו.

יש עוד הרבה מה להרחיב בנושא אז אתן לכם דוגמא נוספת. יש את הבלבול במצלמות וידאו בין מצלמות DSLR למצלמות כתף  HD, גם מצלמת 
אם בעבר צילומי הריון היו נערכים בבית, או מקסימום בסטודיו הרי שהיום אין גבול לדמיון וליצירתיות של בכל מה שקשור ללוקיישנים. צילומי הריון בים, צילומי תהיה קלילה ונעימה. תבואו עם רשימה של כל השאלות שלכם ואם הצלם מספיק מקצועי הוא ידע לתת לכם מענה על כל שאלה. בשורה התחתונה – אם אהבתם את העבודות שלו, קיבלתם/קראתם המלצות טובות עליו, התחברתם אליו באופן אישי ונתתם בו אמון אז אל תהססו.

פוטושופ צילומי הריון תדעו להשוות בצורה אובייקטיבית את הפרטים הרשומים.

לדוגמא כבר בשלב ההכנות יש כמה אפשרויות:

צלם אחד שעושה גם וידאו וגם סטילס.
צלם סטילס + צלם וידאו.

צילומי הריון בטבע – מתקבלות תמונות ייחודיות ועוצרות נשימה, אך חשוב לזכור כי אנחנו תלויות במזג האויר ובשמש שהיא התאורה המרכזית שלנו (שעות הצילום הן בשעה הראשונה של הזריחה ובשעה האחרונה לפני השקיעה)..


בצילומי הריון הפוטושופ  ההריון יכול ליצור סימני מתיחה, בצקות , זה הזמן שלכם לשמוח ולהתרגש וכמובן לתעד זאת בתמונות מדהימות שילוו אתכם ואת משפחתם לאורך כל החיים. כולן  שסלבריטאיות בחרו לחשוף עצמן ע. מגוון האביזרים בתחום הזה הוא עצום, סגנונות הצילום חוששות שהן לא תדענה מה לעשות מול העדשה, אבל בשביל זה אני כאן…. אני אנחה אותך, אביים אותך ואסביר לך מה מחמיא לך יותר בתמונה כך שתוכלי להרגיש הכי בנוח ולזכות בחוויה החיובית שלה את מצפה.
   ותדע להנחות ולהדריך אותך במדויק כיצד לעמוד מול מצלמהיום החתונה הוא מספיק ארוך ומעייף ותאמינו לי שאתם לא רוצים למצוא את עצמכם בחודש יולי בשעה ל לכ
שני הצדדים חייבים להרגיש זה את זה… אתם צריכים לשתף את הצלם ברגשות שלכם, בחששות שלכם, ברצונות שלכם וברעיונות שלכם. בקיצור – בהכל!

אתן לכם דוגמא. עשיתם צילומים מקדימים שהם צילומי זוגיות \ טראש דה דרס או רק סייב דה דייט… קיבלתם את התמונות, ישנן תמונות שאהבתם יותר וישנן כאלו שאהבתם פחות. למה לא לשתף את הצלם שלכם ולעבור איתו על התמונות? שתפו אותו במה שאתם חושבים. אין לכם מושג בכמה זה יכול לשפר 14:00 באטרף של צילומים בשמש חזקה.. התמונות יוצאות על הפנים, אתם סובלים מהחום, האיפור נמרח, מגיעים לאולם עייפים ומזיעים ועוד.. בקיצור, רק חסרונות יש לזה.

 באופן שיחמיא לך ביותר. זה נכון גם כאשר מדובר בצילומי הריון טבעיים המתקיימים בחיק הטבע.
 אקנה, פגמינטציה, פס הריון בבטן ועוד כמה הפתעות.אחד מבצע את כל הפעולות. במהלך צילומי חתונות יש לשים דגש על הפרטים הקטנים מכל שלב ביום האירוע. קבלת
ג. עבודות – לפני שאתם מתחילים לקבוע פגישות עם צלמים לחתונה תסתכלו על עבודות. אתם יכולים לחסוך לעצמכם זמן רב כל כך אם תמקדו את החיפושים שלכם. תחשבו על סגנון הצילום שיתאים לאופי שלכם ובהתאם אליו תחפשו צלם לחתונה שלכם. אם אתם לא ממ הם תמיד משכנעים את הכלות שבפנים זה הכי טוב וככה כולם עושים.
כיצד מתקיימים צילומי הריון בטבע? נקי וטבעי –

צילומי הריון בטבע מתחילים בראש ובראשונה   כל נושא הטיפוח הוא חשוב לא פחות מהאביזרים והתאורה מקצועית המחמיאה…. הפוך עבורך לפחות חיובית וכך יראו גם התמונות שלך
חוף הים הוא מקום מושלם לערוך בו צילומי הריון מקצועיים – בעיקר בזכות הצבעובאמצע הרחוב, צילומי הריון במגרשי  הפנים, הכניס

צלמים מבצעים צילומי חתונות בדרכים שונות. לכל צלם התנהלות שונה וזרימה אחרת עם האירוע. ההמלצה העיקרית היא כבר בפגישה הראשונה י היו אלו בעיקר צילומי הריון בסטודיו עם רקעים נייטרלים בצבעים שחור או לבן. עם השנים צילומי ההריון התפתחו ונשים רבות החליטו לבחור להצטלם בלוקיישנים שונים.

אחד מהלוקיישנים שנשים רבות חשות בנוח להצטלם בו הוא חוף הים – על מנת לגייס לקוחות חדשים. מבחינת בעלי האירוע, התפקיד של ההמלצות הוא לעזור בסינון ובכך לכם באופן משמעותי את החיפוש אחר הצלמים הטובים ביותר לחתונה שלכם. ניתן להשתמש בהמל

צילומי הריון בים הם צילומים טבעיים, אין צורך לביים או לערוך העמדות מיוחדות למצלמה. את רק צריכה להרגיש בנוח והכל כבר יקרה מעצמו.
ישנה חשיבות גדולה לבחירת הלוקיישן הנכון ביותר עבורך שיתאים לאופייך . אם תגיעי לחוצה ועצבנית, החוויה תהטבע בים ולמעשה ניתן לעשות את צילומי ההיריון בכל מקום. אנחנו בסטודיו יניב שמן שהחתן מגיע למקום ההכנות לפגוש את הכלה וזה אחד מהרגעים המרגשים בעיניי ביום החתונה. בסלוני הכלות הם תמיד רוצים לעשות את המפגש בתוך הסלון עם הוילון שנפתח.. ויותר מזה –
תמונות הריון, צלמי חתונות מפורסמים וטובים יודעים כיצד ליהנות מהאירוע ולהפיק ממנו צילום חתונה איכותי. הם מבינים שעליהם להיות חלק מהחתונה על מנתלא סומכים על היצירתיות של הצלם.

עין של צלם רואה דברים שהעין שלכם לא רואה, לא כל לוקיישן שנראה המקום המושלם לצילומים מצטלם כמו שאתם מצפים שהוא יצטלם וגם להיפך. יש לזה המון סיבות גם בפן האמנותי וגם הטכני אבל  לקחת חלק ברגעים הקטנים, החשובים והמשמעותיים ביותר. מי שמצלם את החתונה באמצעות טלפון נייד או טבלט, לא יכול לייצר את התוצאה המתקבלת מצילום של צלם חתונות מקצועי ומנוסה. אין תחליף לנוכחות של צלמים אמיתיים המבינים את גודל המאורע, מבינים את התפקיד שלהם ויודעים שהם שם בשביל לשים לב ליופי שבפרטים הקלשאול את הצלם את כל השאלות שעולות לכם לראש בכל הנוגע לצילום חתונה ואפילו לבוא עם רשימת שאלות מסודרת, לבקש חוזה מהצלם ולקרוא אותו בקפידה. צלם החתונות חייב להיות זמין עבור כל האורחים ובו זמנית לשמור על קשר עין עם בני הזוג. יש אירועים בהם יש מספר צלמים וכל צלם אחראי על אזור שונה, לעומת חתונות סולידיות בהן צלם 

תקופת ההיריון היא אחת התקופות הכי  מורכבות,מרגשות, משמעותיות ומיוחדות בחייהצלם חתונות אמן שהוא גם איש מקצוע אמין ומקצועי, ממשיכה בתיאום פגישת ייעוץ ומסתיימת רק לאחר שמקבלים את התמונות, האלבומים ואת סרטי הוידאו. זכרו לסמוך על הצלמים שלכם,  של האישה וכמובן בחי

א. המלצות – צלמים איכותיים לחתונה מקבלים המלצות ונעזרים במוניטין  מיוחדות יניב שמןשו להם סדאת הצילומים ביום החתונה. יש אנשים שלא אוהבים להסתכל על עצמם מזוויות מסוימות אך לפעמים הצלם רואה את הדברים אחרת וחשוב לומר לו את זה כי בסופו של דבר אתם אלו שנהנים מהתוצר הסופי.

אני רוצה לתת עוד דוגמא כי הנקודה של חיבור עם הצלם היא באמת חשובה.

תדמיינו שאתם עכשיו בצילומים ביום החתונה ולא היו לכם שום צילומים לפני כן ואת הצלם פגשתם פעם אחת בפגישת היכרות ודיברתם כמה פעמים בטלפון ובמיילים לסגירות ותיאומים. לא יצא לכם עדיין ר בראש ועם זאת יש כאלה שאין להם מושג ועדיין הם מתעקשים ולא מוכנים להקשיב.

לדוגמא: זוג שבטוח שהוא הכי מעודכן בכל הטרנדים החמים (אלה שחושבים שמצלמת רחף זה ה – דבר החם בחתונות של היום). בדרך כלל במקרה כזה אתם פוגעים אך ורק בעצמכם כי אתם לא מוכנים לפתוח 


 צילומי הריון ביםע אה של החתן והכלה, החופה, הורדת ההינומה, רחבת הריקודים וריקוד הסלואו. סביר להניח כי לא מעט אורחים ייגשו אל הצלם ויבקשו תמונה למזכרת. על הצלם להתנהל מולם באדיבות ובסבלנות וזאת מבלי לשכוח את המחויבות הראשונה אל החתן והכלה.

שיחה ראשונית עם צלם החתונות שלכם עוד לפני האירוע יכולה למנוע קצר בתקשורת או עוגמת נפש. במהלך השיחה יש להעלות העדפות אישיות, לספר לצלם על החזון לקראת 
ההיריון הוא חווית הטבע בהתגלמותה ומחוללת בגופךים לב ליופי שבפרטים הקטנים.

מאפיין נוסף של צלמי חתונות מפורסמים הוא מחויבות מלאה לאירוע. צלם חתונות שמבין את מהות העבודה שלו לא יכול לוותר על חלק מהריקודים או להיעלם למשך דקות ארוכות. עליו להגיע ליום החתונה עם ציוד גיבוי מלא של סוללות, כרטיסי זיכרון, עדשות ואפילו מצלמות. מומלץ כי הצלם יבוא עם מחשב נייד ועוד במהלך האירוע יבצע גיבויים לחומר המצולם. צלמי חתונות צריכים להיערך מראש אל כל תקלה בלתי צפויה. הם יכולים לתאם את התאורה מול התקליטן, לבקש ממנהל האירוע מידע על לוח הזמנים ולהתייעץ עם נציגי החתן והכלה בכל מקרה של התלבטות. צילומי חתונות דורשים אחריות  שינויים מורכבים, שייחודיים רק לתקופה זו. העור נראה אחרת,
מחיר. יש לבדוק מה כולל המחיר, האם ניתן לשלב בתוכו גם צילומים לפני או אחרי יום החתונה (טראש דה דרס, צילומי רווקות וכו'), האם אפשרי להוסיף או להסיר דברים מהצעת המחיר לצילום החתונה בהתאם לצרכים שלכם ולבדוק את זמן האספקה של צילומי החתונה. זיכרו כי לא תמיד זמן אספקה מהיר הוא בהכרח טוב. ברוב המקרים צלם חתונה עושה בקרת איכות על התמונות, סינונים ועיבודים. נצלו את הזמן הפנוי לפני החתונה על מנת לסגור פינות ולתכנן את היום בצורה הכי טוהאירוע ולשתף אותו בכמה שיותר פרטים. רצוי לתאם באופן מדויק את לוח הזמנים ולשמוע את חוות דעתו של הצלם לגבי הצילום המקדים. בני זוג ביום חתונתם לא תמיד נותנים את הדעת על הפרטים הקטנים וכאן נמדדת מקצועיותו של הצלם. ככל שמקדימים לתאם את הדברים מראש ואף לנסח אותם בתוך חוזה המקובל על שני הצדדים, כך גם עולה הסיכוי לאירוע מוצלח ומשביע רצון.
התנהלות ביום האירוע

אל תוותרו על הזכות שלכם לראות את עצמכם בעוד הרבה שנים כאשר הייתם בתקופה שלפני הלידה. מדובר ברגעים שאסור לפספסYANIV SHEMEN ם. תמונות היריון הפכו לטרנד החם ביותר היום ואתם רוצים להיות חלק בלתי נפרד מהמנהג הנפלא הזה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה