יניב שמן צלם אופנה הריון וחתונות -בלוג אישי

יום שני, 16 בינואר 2017

צילומי הריון בטבע ובים 2017 יניב שמן

                             צילומי הריון בטבע 2017  יניב שמן

                                                         

תקופת ההיריון היא אחת התקופות היפות והמרגשות שיש. הרגשה של בריאה וקסם באוויר. סטודיו יניב שמן לצילום אופנה וצילומי הריון הוא בדיוק המקום לתעד את הרגעים החדשים והיפים האלו.

צילום הריון היינו חוויה בלתי נשכחת, ניסיוני הרב שצברתי בצילום  חתונות ,דוגמנות ואופנה, מקנה לי ראיה וידע שאותו אני מביא לצילום ההיריון. תוך כדי שימוש בתאורה נכונה,העמדות נכונות וזוויות צילום מתאימות, שמחמיאות לכל אחת ואחת.

מי מאיתנו לא חלמה שיצלמו אותה באופן מקצועי? כולנו, גם הביישניות שבינינו, צילום מקצועי עם צלם שידע לתעד את הרגע בצורה המחמיאה לנו ביותר, כשהתוצאה הסופית היו תמונות איכותיות, מקסימות ומיוחדות שנוכל להשוויץ בהם לכולם ,ובשנים שיגיעו להיזכר בהיריון ובהרגשה.


צילומי הריון בלוקישנים מגונים בחוץ, כגון: יער קסום, חורשה יפה, אגמים, חוף הים, או כל מקום אחר, בשילוב אביזרים כגון בדים צבעונים עם נגיעה אומנותי ואופנתי.
צילומים אלו יותר מיוחדים, קסומים ומרשימים, החיבור עם הטבע והעוצמה הנשית בתקופת ההיריון ,מניבים תמונות מושלמות ואמנותיות, ממש כמו ציור של הטבע.
צילומי הריון לנועזות יותר, אפשרי צילומים מתחת למים.

התקופה המומלצת לצילומי הריון החל משבוע 28, שהבטן מספיק בולטת ועדין גבוהה ועגולה. עדיף להצטלם לא מאוחר משבוע 36, שכאת עוד רעננה ומרגישה קלילה יחסית.

כל התמונות על דיסק, ומספר תמונות שעוברות עיבוד וריטוש מקצועי.

מחירון:

חבילה1
צילום שעה+דיסק התמונות (150 תמונות) +10 תמונות ערוכות בפוטושופ . 900 ש"ח .
חבילה 2
צילום במשך שעתיים +דיסק התמונות ( 300 תמונות) + 15 תמונות ערוכות בפוטושופ. 1200 ש"ח.
חבילה3
צילום במשך שלוש שעות +דיסק התמונות ( 500 תמונות) + 20 תמונות ערוכות בפוטושופ. 1700 ש"ח
תוספות:


 הצילומים מתקיימים  באזור הרצליה, בחירת לוקישין מרוחק 300 ש"ח.
אלבום דיגטלי מהודר פוטו 700-1000 ש"ח .
הצילומים מבוצעים עם ציוד תאורה, בסטנדרטים הכי גבוהים עם התמחות בצילומי הריון חוץ בטבע, ים, או כל מקום אשר תחפצי בו, ביגוד, בדים וסטיליניג ללא תוספת מחיר.
כתבות שפורסמו עלי באתר " MAKO"
 : http://www.mako.co.il/ninemonth-pregnancy/pregnancy-pictures/Article-68c79ff70132641006.htm

כתבה שנייה :http://www.mako.co.il/ninemonth-pregnancy/pregnancy-pictures/Article-41c80c2cdbbd541006.htm


כתבה רביעית: http://www.mako.co.il/ninemonth-pregnancy/pregnancy-pictures/Article-b12fe45495f4851006.htm.

לקביעת תאריך: יניב שמן 052-3838-797יניב שמן , צלם הריון, צילום הריון, צלמת הריון, צילום הריון, מחיר ון, צלם הריון במרכז, צילומי הריון במרכז, צילומי הריון תמונות בטבע,צילומי הריון מיוחדים בים,חבילות צילומי הריון,הריון ביער,מבצע צילומי הריון,מחיר צילומי הריון,צילומי הריון במרכז,צילומי הריון בנתניה, צילומי הריון בבת ים, צילומי הריון בתל אביב צילומים הריון מיוחדים ונדירים תמונות הריון בחינם יניב שמן צלמות הריון וסטודיו צילומי הריון מתחת למים, צילומים מתחת למים, צילומי הריון תת מימים, צלם הריון במרכז, צילומי הריון הרצליה מתנה להריון ולידה בוק הריון קופון לצילום הריוןצילום טראש דה דרס,צילומי טרש דה דראס. צילומי זוגות לפני החתונה צילום זוגות ,trash-the-dress ,לוקישנים מטורפים, להרוס את השמלה, להשמיד את שמלת הכלה, טרנד צילומים לפני ואחרי החתונה לשרוף את השמלה,יניב שמן טראש דה דרס תמונות טראש דה דרס מחיר צילום טראש דה דרס נע מ2500 עד 5000 שח. להשמיד את השמלה, לקרוע את השמלה חתן כלה, מחיר טראש דה דרס צלמים ישראל TRASH THE DRESS- צלמים טראש דה דרס יניב שמןיניב שמן צלם חתונות, צלם כלות, צילומי חתונה,צילומי אירועים, צילומי טראש דה דרס,וואלה מזל טוב, מתחתנים,חתונות, כלות, איפור כלות, סלון כלות, צלם חתונות במרכז, צלם חתונות בנתניה, צילום חתונות דתיות מחיר צילום חתונה, תמונות חתונות, הפקה לכלות,אלבומים דיגטלים לחתונה, אלבום כלה יניב סופר, ציק צאק, סטודיו בלבן צלם טראש דה דראס אתר הבית יניב שמן צילום חתונה , צילום בוק, צילום אופנה, צילום הריון   צלם הריון,צלם ילדים,יניב שמן מאפר מקצועי, מאפר כלות ואופנה צילום אירועים, צילום זמרים, צילום ילדים, צילום בת מצווה צילום קטלוגים, צילום מסחרי, צילומי טראש דה דרס צילום קטלוג צילום ביוטי, צילום פרסום, ומסחרי יניב שמן , צילובי בוק יפים, בוק מדהים, בוק מרשים, צילומים מיוחדים, צילומים מדהימים, צלם תותח, צלם איכותי 0523838797 סרט חתונה,צילום DSLR/צילום אומנותי,צלם לחתונה, צלם מומלץ,צילומים יחודים, צילומים אומנותים,שירותי צילום, סרטון צילוםיניב שמן אתר הבית yaniv shemen יניב שמן , צלם אופנה , אירועים  , חתונות טראש דה דרס ,הריון,צילומי זוגיות,צילומי סייב דה דייט,צילומי Save The Date , טראש דה דרס,צילומי הריון בטבע, , צילום חתונות, צלם חתונות TRASH THE DRESS. רעיונות צילומי זוגיות/סייב דה דייט /טראש,מקומות צילום במרכז חתונה,מחירי טראש דה דרס,מחירי חתונות,מחיר צילומי זוגיות,צילומי טראש באירופה,צילומי סייב דה דייטSave The Date מיוחדים,צלם אומן, צלם מיוחד,צלם יחודי,מחירי צילומי זוגיות במרכז, צילום הריון בטבע,צילומי הריון מיוחדים,צילום הריון ביער,צילום הריון בים,קופון צילומי הריון,צילום הריון במבצע,YANIV SHEMEN,צילום הריון מתחת למים, חבילות צילום הריון,MAKO,צילום הריון מיוחד בטבע

                                      


 יניב שמן ולא הכל ניתן לתקן בליטרום. חשוב שתזכרי שבסיום הצילומים לא נוכל לשנות את הדברים הקטנים ולכן אני ממליצה להגיע לצילומי ההריון מטופחים  ויפים מאד.
תמונות הריון יניב שמן

לאיפור שלך יש השפעה גדולה לתוצאה הסופית. אם בשעה טובה! אם את כאן, את בהריון ומשוטטת לך ברשת לחיפוש צלמת הריון אולטימטיבית. הבחירה היא קשה, השוק רווי בסגנונות,את יודעת להתאפר בעצמך, עשי זאת בבית תחת הקו המנחה כי תאורת הפלאשים בסטודיו חזקה מאוד ולכן מומלץ להשתמש במייק-אפ, פודרה ואף סומק בכמות קצת יותר גדולה מהיומיום. כמובן שמומלץ להביא את האיפור איתך כדי לתקן / לשנות במקום אם יש צורך.

אם אינך מתאפרת ביומיום או אינך יודעת להתאפר, מומלץ להזמין מאפרת מקצועית אשר מתמחה באיפור תחת תאורת הפלאשים U,T ותאורה טבעית

סדרי את השיער באופן שאת הכי אוהבת כך שתוכלי להרגיש נוח. מומלץ להביא איתך סיכה או סרט שאת אוהבת אם נירצה לגוון את סידור השיער והפנים.

אם הינך צובעת את השיער, הקפידי לצבוע אותו קרוב לצילומים כדי להימנע משורשים מבצבצים.הטווח המומלץ הוא בין שבוע 28 ל 35, אך כפי שכבר ציינתי, תלוי ב"תחושת הבטן" שלך.
נושא צילום הריון הוא הנושא החם ביותר מאזהם כה רחבים שקשה לעקוב אחרי כולם, ולכן חשוב לבצע עבודה מוקדמת (כשבוע מראש ולא שעה לפני הצילומים) ולהציץ בתיק העבודות של הצלמת. אני ממליצה לרי אוהבת. כפי שתוכלי לקרוא במאמר איך מתנהל סשן צילומי הריון בתחילת הסשן, נשב אני ואת כדי ללמוד ממך מהו הסגנון שלך ולמה את הכי מתחברת כדי שהתוצאה הסופית תשקף את הטעם האישי שלך בצורה הכי טובה.


צילומי הריון הם מאוד פופולריים כיום ולכן ישנה חשיבות לבחירת צלמת מקצועית המגיעה מרקע אמנותי,  איר את הדאגות בבית, ותגיעי רגועה ונינוחה.

אם את מתרגשת לקראת הצילומים, אז תדעי שאת לא יוצאת דופן – כך כולן מרגישות וזה נורמלי.רוך וקשה ומבטיחים לעשות  

צילומי הריון טבע או סטודיו? בים מאפשרים תיעוד שלך יחד עם בן זוגך, באוירה טבעית יותר. במיוחד נכון הדבר אם גם קיים חיבור ריגשי בינך לבין הים וזה מקום בו את מרגישה בו בנוח באופן מיוחד.
   בשבילך ובשביל בן זוגך הכל ולהעניק לכם את השירות האדיב והמ שסלבריטאיות בחרו לחשוף עצמן ע. מגוון האביזרים בתחום הזה הוא עצום, סגנונות הצילום חוששות שהן לא תדענה מה לעשות מול העדשה, אבל בשביל זה אני כאן…. אני אנחה אותך, אביים אותך ואסביר לך מה מחמיא לך יותר בתמונה כך שתוכלי להרגיש הכי בנוח ולזכות בחוויה החיובית שלה את מצפה.
   ותדע להנחות ולהדריך אותך במדויק כיצד לעמוד מול מצלמה באופן שיחמיא לך ביותר. זה נכון גם כאשר מדובר בצילומי הריון טבעיים המתקיימים בחיק הטבע.


הציפורניים הקטנות האלה יכולות לפעמים לשדרג כל תמונה. קחי בחשבון שברוב התמונות הידיים שלך מונחות על הבטן ולכן הן הופכות להיות האלמנט השני הכי חשוב בתמונה (אחרי הבטן שלך), תוסיפי לזה לק בצבע שאת אוהבת – והנה קצועי ביותר. תמונות באיכות גבוהה מובטחת, משחקי אור-צל שניתן לצור בקלות ובזכות האור ה   במקום שאתם בוחרים וכמובן בפוזות שאתם מעדיפים. זה הזמן שלכם לשמוח ולהתרגש וכמובן לתעד זאת בתמונות מדהימות שילוו אתכם ואת משפחתם לאורך כל החיים. כולן קיבלת תמונת הריון מנצחת!


מה ללבוש ביום שאת מגיעה לצילומים?

ביום הצילומים חשוב ללבוש בגדים נוחים ולא צמודים כדי להימנע מסימנים כמו גומי, ג'ינס או חזיה על העור שלך יניב שמן  בזמן צילומי ההריון כי כפי שכבר ציינתי לא פעם אחת, המצלמה קולטת הכל, גם את הפרטים הכי קטנים. צילומי ההריון מתנהלים בשלווה וברוגע, אך הם יכולים להיות מאוד מעייפים במיוחד לנשים בהריון. כדי להישאר רעננה ועם אנרגיות אך מצד שני לא עם כיבה מלאה עד אפס מקום כי צילומי הריון כוללים עמידה ושכיבה בזויות שונות וחשוב תרגישי בנוח ולא כבדה מדי.לפני שאת מתחילה את המסע למעמקי הרשת לחיפוש אחר צלם הריון,ניות המעניינת של המקום, ייחודי לפני ובזמן השקיעה או הזריחה.
אם בעבר צילומי הריון היו נערכים בבית, או מקסימום בסטודיו הרי שהיום אין גבול לדמיון וליצירתיות של בכל מה שקשור ללוקיישנים. צילומי הריון בים, צילומי הריון בטבע, צילומי הריון  קודם כל תנסי להחליט אם את מעדיפה צילומי הריון בחוץ (יערות ושדות) \

פוטושופ צילומי הריון
צילומי הריון בטבע – מתקבלות תמונות ייחודיות ועוצרות נשימה, אך חשוב לזכור כי אנחנו תלויות במזג האויר ובשמש שהיא התאורה המרכזית שלנו (שעות הצילום הן בשעה הראשונה של הזריחה ובשעה האחרונה לפני השקיעה)..


בצילומי הריון הפוטושופ  ההריון יכול ליצור סימני מתיחה, בצקות , אקנה, פגמינטציה, פס הריון בבטן ועוד כמה הפתעות.


תקופת ההיריון היא אחת התקופות הכי  מורכבות,מרגשות, משמעותיות ומיוחדות בחייה של האישה וכמובן בחיי משפחתה. כל הריון הוא מיוחד במינו עבור האישה ועל כן, תיעודו דרך צילום אמנותי מהווה מזכרת ייחודית לתקופה זו, גם לאם וגם לרך העתיד לבוא.


צילומי ההריון שלך אמורים להיות חוויה טובה עבורך, לכן השתדלי להש
לחץ ואיחורים
 לוקיישנים, מחירים וחבילות.יניב שמן צלם הריוןצילומי הריון בטבע?

ההיריון הוא חווית הטבע בהתגלמותה ומחוללת בגופך שינויים מורכבים, שייחודיים רק לתקופה זו. העור נראה אחרת, השיער מקבל ברק ייחודי, וכמובן הבטן שגדלה מירגישו יותר בנוח כשמסביבן עצים, פרחים, שמיים ואדמה.

כיצד מתקיימים צילומי הריון בטבע? נקי וטבעי –

צילומי הריון בטבע מתחילים בראש ובראשונה   כל נושא הטיפוח הוא חשוב לא פחות מהאביזרים והתאורה מקצועית המחמיאה…. הפוך עבורך לפחות חיובית וכך יראו גם התמונות שלך
חוף הים הוא מקום מושלם לערוך בו צילומי הריון מקצועיים – בעיקר בזכות הצבעובאמצע הרחוב, צילומי הריון במגרשי ספורט, צילומי הריון בתוך המים, צילומי הריון אנחנו נוכל להשיג תמונה מושלמת, אך יכ   מהתאמה של אתר הצילומים – ניתן לקיים את צילומי ההיריון בטבע בכל אתרום ליום. אותן נשים שלא אוהבות תמונות מבויימות מדי ולא מתחברות לסגנון התיאטרלי שמאפיין למשל צילומי הריון בסטודיו, י שתבחרי,  צילומי הריון בלוקיישנים מיוחדים ברמה הכי גבוה בישראלאם זה בפרדס, בשדות, חורשה או אפילו גן פורח – כל זאת נעשה בהתאם לאפשרויות הצילום, שעות היום והתאורה הטבעית הקיימת במקום. אותם לוקיישנים גם משתנים במהלך עונות השנה כך שצילומי הריון בטבע הם כמעט אף פעם לא אחידים ותמיד משתנים. ככל שהלוקיישן הנבחר מגוון יותר מבחינת אפשרויות הצילום שלו כך התמונות יהיו מעניינות ומרתקות יותר.

צילומי הריון הפכו לנפוצים יותר ויותר בשנים האחרונות. כאשר נשים רק התחילו לתעד את ההריון שלהם בצילום מקצועי היו אלו בעיקר צילומי הריון בסטודיו עם רקעים נייטרלים בצבעים שחור או לבן. עם השנים צילומי ההריון התפתחו ונשים רבות החליטו לבחור להצטלם בלוקיישנים שונים.

אחד מהלוקיישנים שנשים רבות חשות בנוח להצטלם בו הוא חוף הים – ,  תמונות הריון מיוחדות 

צילומי הריון בים הם צילומים טבעיים, אין צורך לביים או לערוך העמדות מיוחדות למצלמה. את רק צריכה להרגיש בנוח והכל כבר יקרה מעצמו.
ישנה חשיבות גדולה לבחירת הלוקיישן הנכון ביותר עבורך שיתאים לאופייך . אם תגיעי לחוצה ועצבנית, החוויה תהטבע בים ולמעשה ניתן לעשות את צילומי ההיריון בכל מקום. אנחנו בסטודיו יניב שמן
תמונות הריון מיוחדות יניב שמן


 צילומי הריון ביםע א

אל תוותרו על הזכות שלכם לראות את עצמכם בעוד הרבה שנים כאשר הייתם בתקופה שלפני הלידה. מדובר ברגעים שאסור לפספסYANIV SHEMEN ם. תמונות היריון הפכו לטרנד החם ביותר היום ואתם רוצים להיות חלק בלתי נפרד מהמנהג הנפלא הזה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה